Dlaczego wyniki badań brytyjskiej szczepionki budzą wątpliwości? Jaką skuteczność wykazuje Sputnik V? Odpowiedzi w naszym pandemicznym przeglądzie naukowym.
Jak długo chorzy na covid-19 zakażają innych? Dlaczego należy zmienić strategię testowania w Polsce? Odpowiedzi w naszym Pandemicznym Przeglądzie Naukowym Tygodnia.
Czy SARS-CoV-2 groźnie zmutował? Ilu Amerykanów dałoby się uratować, gdyby obostrzenia wprowadzono wcześniej? Odpowiedzi w naszym cotygodniowym przeglądzie naukowym.
Czy covid jest gorszy niż hiszpanka? Czy zwierzęta na fermach futerkowych mogą przenosić koronawirusa? Odpowiedzi w naszym Pandemicznym Przeglądzie Naukowym Tygodnia.
Leki na covid-19 nie działają? Ile osób w USA zabije koronawirus? Po odpowiedzi m.in. na te pytania zapraszamy do naszego Pandemicznego Przeglądu Naukowego Tygodnia.
Czy niedługo testy na koronawirusa będą dawały wynik w pięć minut? Czy niedobory witaminy D mają wpływ na przebieg covid-19? Po odpowiedzi m.in. na te pytania zapraszamy do naszego Pandemicznego Przeglądu Naukowego Tygodnia.
Czy geny neandertalczyków narażają na ciężki przebieg covid-19? Czy bezobjawowe ponowne infekcje wymykają się statystykom? Odpowiadamy w naszym Pandemicznym Przeglądzie Naukowym Tygodnia.
Czy infekcja wpływa na ciążę? Czy w brazylijskim mieście Manaus wytworzyła się już odporność stadna? Odpowiadamy w naszym Pandemicznym Przeglądzie Naukowym Tygodnia.
Jakie scenariusze epidemii czekają Polskę jesienią? Jak często wirus atakuje układ nerwowy? Komu w pierwszej kolejności należy się szczepionka na Covid-19? Oto nasz Pandemiczny Przegląd Naukowy Tygodnia.
Kto wywołał epidemię SARS-CoV-2 w Europie i USA? Czy dzieci powinny nosić maseczki w szkole? Odpowiadamy w naszym Pandemicznym Przeglądzie Naukowym Tygodnia.