Rozmawiamy o serialu „Cały ten rap” – czy aby na pewno cały i czy to dokładnie taki rap, jaki chcielibyśmy zobaczyć na ekranie?
Polak nie liczył się z kosztami, za bezcen oferował all inclusive, organizował bajeczne wycieczki i promocje, założył lokalne media, wprowadził nawet prywatną walutę.
Dlaczego olimpijska forma nie przełożyła się na późniejszy kształt futbolowej reprezentacji i jak opowiadać o Polsce poprzez przyglądanie się osiągnięciom sportowców. O tym rozmawiamy przy okazji premiery serialu „1992: Wielka gra”.
II wojna światowa nagle staje się przeżyciem bardzo współczesnym. Warstwa wizualna bierze tutaj górę nad narracyjną, tekst nie jest tak ważny jak obraz. A Polacy i ich perspektywa pojawiają się tam, gdzie muszą.
„Sprawa Iwony Wieczorek” szybko stała się hitem Netflixa. Nie kusi widza fałszywą obietnicą, iż znajdzie odpowiedzi na kluczowe pytania. Po serial na pewno obowiązkowo powinna sięgnąć policja.
Jak naprawdę wyglądało życie codzienne wikingów, ich podboje świata i łupieżcze wyprawy?
Kolejny po dwuczęściowym „Leaving Neverland” dokument HBO dający głos ofiarom nadużyć seksualnych i manipulacji ze strony bożyszczy popkultury i opinii publicznej.
Bohaterami serialu są byli wysocy funkcjonariusze i funkcjonariuszki sekty, którzy odeszli, gdy zorientowali się, w czym uczestniczyli.
Sześć 40-minutowych odcinków rozbiera na czynniki pierwsze kluczowe dla amerykańskiego rapu utwory różnych wykonawców
Padają pytania o odpowiedzialność i sumienia zwykłych ludzi włączających się w machinę okrucieństwa.