Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przełomowe exposé ministra Czaputowicza

(8)
Jeszcze nigdy szef dyplomacji tak bezlitośnie nie skrytykował polityki swojego rządu.
 • 2019-03-14 14:32 | J.E. Baka

  Obce ciało?

  Czaputowicz wyraźnie nie odrobił lekcji z wykładu PiS-owskiego guru - Jarosława Kaczyńskiego. Jak widać Kaczyński, uznając go w swoim czasie za "eksperyment", miał nieco racji, bo człowiek ten nie do końca przystaje do obozu, którego interesy reprezentuje, a może - o zgrozo - się jeszcze od niego dystansuje?!!! No chyba, że to jest kolejna chwilowa odwilż i ściema, żeby udobruchać Niemcy i Francję?
 • 2019-03-14 15:18 | azur

  Re:Przełomowe exposé ministra Czaputowicza

  Czyżby to "łabędzi śpiew" min. Czaputowicza?
 • 2019-03-14 15:38 | schwarzerpeter

  Przełomowe exposé - czy to poczatek konca?

  Czy to poczatek konca monolitu PIS, czy tylko pobozne zyczenia?
  Czy prezes JK traci kontrole nad partia, czy min. Czaputowicz poddal sie - posrednio - do dymisji?
  Za pare dni wszystko bedzie wiadome.
 • 2019-03-14 16:46 | Aspiryna

  Re:Przełomowe exposé ministra Czaputowicza

  Spokojnie, spokojnie... pan Czaputowicz NIGDY nie dzialal samodzielnie. Nad-prezes i tak musial wczesniej zatwierdzic jego przemowienie!
 • 2019-03-14 18:03 | jotbe_x

  Re:Przełomowe exposé ministra Czaputowicza

  Nie kto inny niż ten minister nazwał Francję chorym człowiekiem Europy. Poza tym opowiadał bajki o niesłychanych sukcesach i zamiarach bieżącej polityki zagr. Polski na świecie. Nadto ględził, niczym Gomułka.
 • 2019-03-14 19:01 | ThomasZNiemiec

  Re:Przełomowe exposé ministra Czaputowicza

  Z niemieckiego punktu widzenia Czaputowicz jest duzo lepszym ministrem niz na przyklad pani Fotyga. Czaputowicz jest na pewno sympatyczny, przestojny i elegancki moim zdaniem, i on wie jak sie zachowac za granicy, ma kulture widac to od razu. Wie jak mowi dyplomata, mimo to ze sam nie zawsze mowi jak dyplomata to wie jak teoretycznie to dziala. Czuc to od razu ze moglby byc w stanie byc dyplomatem. On nie denerwuje sie publicznie, nie skrzyczy na obcych politykow, co jest duzy plus. Czasem nawet mowi prawde wiec jest naprawde o.k. tak jak na PiSior, moim zdaniem. Trzeba byc zadowolony z tym co jest, bo gorzej tez moze byc (na przyklad ambasador Polski, no.). Wiec chwalimy Czaputowicza. Fajny jest.
 • 2019-03-14 20:48 | Prowincjusz

  Re:Przełomowe exposé ministra Czaputowicza

  W kraju z zdecydowaną większością zwolenników przynależności do UE i dobrą kondycją gospodarstw domowych niema sensu iść do wyborów europejskich pod hasłami kontestacji i rozłamu.
  Z takim programem można coś urwać z elektoratu labilnego. Ludzie mają słabą pamięć i jeśli zostanie, co już troszkę widać , zatwierdzona ofensywa miłości wobec UE zostanie to uznane za stan naturalny i oczywisty.
  Prawi i Sprawiedliwi i sam Prezes osobiście są wielkimi admiratorami naszego uczestnictwa w strukturach unijnych.

  Surowsze głosy popłyną przed wyborami parlamentarnymi, gdy okaże się, że jednak naszość jest najważniejsza.
 • 2019-03-15 05:04 | hippolit

  Re:Przełomowe exposé ministra Czaputowicza

  Jak widzę, nikt z komentujących tutaj nie odczytał zamierzonej ironii autora artykułu. Ale też nie była ona wystarczająco ironiczna.
  Naprawdę podzielam poglądy autora, i nie jest moim zamiarem dowodzenie niewystarczjąco zabawnej , ale czytelnej przewrotności, jednak tego typu zabawy znaczeniowe w "Polityce" lepiej zostawić Mizerskiemu.