Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fort Poznań. Uboższa wersja Fort Trump

(4)
2019-03-05 23:35 | Prowincjusz
Wiedziałem, że ta słynna polska gościnność jest mocno przereklamowana. Cieszę się, że prostym chłopakom z Nebraski podoba się Poznań, może nawet Kalisz by wystarczył, ale ktoś z wizją America First w końcu to zobaczy i doniesie gdzie trzeba.
Wojsko jest biedne i niedofinansowane, to może Kościół Katolicki pomoże, mają tereny i infrastrukturę i zgodnie z Chrystusową nauką obcych trzeba przyjąć. Z uchodźcami wyszło dość słabo to choć tych biednych Amerykanów jakoś wesprą.
O np. w Licheniu na pewno znajdzie się jakiś niemal pusty budynek z portiernią.
A w Toruniu to jest ich do wypęku.

Legnicy nikt jeszcze nie proponował. Mają tam mały Waszyngton, w poprzedniej konfiguracji Małą Moskwę.