Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

(9)
Prezydent USA Donald Trump zwolnił swego prokuratora generalnego Jamesa Sessionsa. Zanosi się na polityczną burzę.
 • 2018-11-08 15:02 | Eciemins

  Trump

  Impeachment! Oby jak najszybciej!!!
 • 2018-11-08 17:10 | Slawomirski

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  Prosze nie pisac bzdur.
 • 2018-11-08 22:08 | Kosal

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  Dlaczego Trump mial by odejsc jak NIxon. Jest to oczywistym mazeniem Demokratow i pana redaktora ale przyslanek do tego nie ma. Dla Demokratow Trump jest najwiekszym wrogiem ale jak do tej pory nie znalezi nic na niego. Mueller po dwoch latach nie moze sie wykazac jakimkolwiek sukcesem w wykazniu zmowy Trumpa z Rosja. Jest natomiast wiele dowodow ze "wierchowka" wydzialu sprawiedliwosci konspirowala przeciwko praworzadnie wybranemu prezydentowi is sadze ze najblizsze tygodnie pokaza powolanie specjalnego prokuratora do przejrzenia posuniec czlonkow departamentu sprawiedliwosci ktorzy zostali po Obamie.
  Moglbym sie z panem redaktorem zalozyc ze "impeachmentu Trumpa nie bedzie, gdyz nie ma podstaw do tego. Ostatnia proba impeachmentu Clintona odbila sie Republikanom czkawka i Demokraci sie tego boja.
 • 2018-11-09 01:53 | woytek

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  Trump jest jak zdrowie dla Ameryki . Gdyby nie podpisał ustawy nr 447 , która była wymuszona przez lobby żydowskie, to byłby to najsympatyczniejszy dla Polaków prezydent od zakonczenia II wojny światowej .
  To jest jedyny prezydent , który widzi rzeczywiste zagrożenia dla Ameryki , a jest tym zagrożeniem ciągle rosnący dług .
  Tylko powrót przemysłu do Ameryki jest w stanie przywrócić jej równowagę budżetową. Media będace własnością ogromnych korporacji od dwóch lat znęcają się na prezydentem Trumpem . Lobby klanu importerów do Ameryki dóbr powszechnego użytku nie daje za wygraną. Zamiast zaciskania pasa demokraci pilnują przywilejów socjalnych rozdawanych na lewo i prawo przez administrację drukującą pieniądze. To są trudne tematy dla mediów ale one nie podejmują się roli gońca przekazującego złe wiadomości.
 • 2018-11-09 10:33 | karol1234

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  Kolejny odcinek mokrych fantazji red. Zaleskiego z cyklu "czy Trump będzie musiał odejść?" Otóż ten niezwykle popularny prezydent nie tylko nie odejdzie, ale zostanie wybrany na drugą kadencję, to oczywiste dla wszystkich którzy śledzą amerykańską politykę i media sami, a nie są tylko skazani na przeżutą papkę dostarczaną przez Politykę i inne mainstreamowe media :)
 • 2018-11-09 13:41 | satrustequi

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  Ten facet jest jakiś teflonowy i w ogóle z innej bajki, nic się go nie ima. Już zwycięską prezydencką kampanię poprowadził podobno wbrew wszelkim dotychczasowym regułom; na przykład pukano się w głowę że codziennie antagonizuje główne media opiniotwórcze.


  CNN - trzeba przyznać - zauważa po midterms, że gdzie się pofatygował ze swoimi przemówieniami w tej ostatniej parlamentarnej kampanii (w paru stanach gdzie zwycięstwo kongresmanów czy senatorów wisiało na włosku czy ważyło), wygrali republikanie, co zdaniem CNN niestety świadczy o tym że siła Trumpa trzyma się jak najlepiej. Uważają go w CNN za bardzo szkodliwego i bardzo skutecznego, zmieniającego USA, realizującego obietnice jak mało kto.
 • 2018-11-09 13:45 | satrustequi

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  PS> Ekonomiczny program też jest realizowany z powodzeniem, a ten dziwak podobno jak mu sztab pokazał pozytywny spot wyborczy o rozkwitającej gospodarczo Ameryce to się skrzywił i kazał puszczać dzielący agresywny spot o inwazji imigrantów, a nie takie ciepłe kluchy.
 • 2018-11-09 19:30 | Prowincjusz

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  Jest jednak rozum pod tym tupecikiem. Nie lubię go i uważam, że jego działania są destabilizujące dla Świata, ale facet rozumie ten lepszy sort swoich rodaków i wie jak im suflować.

  W Niemczech w latach dwudziestych też objawił się pewien samorodny talent, świetnie rozumiejąc swych rozgoryczonych rodaków. W 1933 roku wygrał demokratyczne wybory.
 • 2018-11-09 21:51 | satrustequi

  Re:Czy Trump będzie musiał odejść jak Nixon?

  Trump i jego powodzenie jest oczywiście nieuniknioną reakcją na lata dominacji politycznej poprawności, która jak najbardziej zaczęła tracić kontakt z rzeczywistością i w końcu musiała wywołać słuszny sprzeciw. To polega na tym, że jak jakaś koncepcja zacznie rządzić w sferze świadomości społecznej, np. antypisizm u nas kiedyś, to się do niej z biegiem czasu podłączają już tacy po prostu kompletni idioci, że się nie chce niektórym dalej patrzeć na ten idiotyzm, i zaczynają kontrę.


  Tak samo w Niemczech - co ja 3 lata temu chyba... - po Angeli Merkel przyjdzie do władzy Adolf