Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cudzoziemiec w Polsce

(1)
2018-08-02 12:49 | Bolesław Bonczol
Im więcej będziemy mieli pozytywnych kontaktów z cudzoziemcami,tym tym lepiej zrozumiemy świat a zwłaszcza UE.Warunkiem jest jednak wprowadzenie OBOWIĄZKOWEGO NORMALNE DLA PRACUJĄCEGO UBEZPIECZENIA.Wydaje mi się,że są wielkie zasoby pieniędzy.Trudno ubezpieczyć kogoś kto zbiera truskawki,ale można zażądać od właściciela gospodarstwa ubezpieczyć np.10 ludzi bez imiennie-w razie wypadku zatrudniony ma pewną pomoc-z tym bezimiennym to może przesada,ale w każdym gospodarstwie jest telefon,można więc w ciągu kilku minut telefonicznie ubezpieczyć daną osobę,jest internet.Rząd ma swoje priorytety,które ludziom nic nie dają niechaj zamie się naszymi sprawami.