Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stypendia 500 plus dla młodych pielęgniarek, czyli pieniądze lepsze i gorsze

(3)
Rząd PiS obiecuje młodym pielęgniarkom stypendia 500 plus, dzieląc nasze pieniądze na lepsze i gorsze. Gorsze są te, które zarabiamy.
 • 2018-03-28 13:19 | Withold

  500+ dla pielęgniarek

  "Po dwóch latach niezadowolone będą już wszystkie pielęgniarki..."
  Za dwa lata będą wybory, a wtedy się powie, że jak chcecie dalej dostawać "pińćset" to nas wybierzcie.
  Poza tym zaraz PO zacznie trąbić z PSL-m, że tych pieniędzy po wygranych wyborach pielęgniarkom nie odbiorą.
  Niech płacą! Przecież nie swoje dają, jak Pani zauważyła. Poza tym po tej "ciężkiej pracy" będą i sobie mogli uszczknąć premie po 50000+ jak ostatnio. Karnawał trwa.
 • 2018-03-29 18:16 | krokodilko

  Re:Stypendia 500 plus dla młodych pielęgniarek, czyli pieniądze lepsze i gorsze

  Na służbie zdrowia to się nie znam, może tu jest inaczej, ale w większości innych zawodów łatwiej jest znależć pracę jeśli się ma w CV 2 lata doświadczenia niż bezpośrednio po szkole bez żadnego doświadczenia .... gdybym był taką przyszłą uczącą się w szkole pielęgniarką, to bym się ucieszył z takiego prezentu - przez pierwsze 2 lata gdy TAM trudniej znaleźć pracę bez doświadczenia, to tu mi dadzą 500 zł więcej A po 2 latach papa, do widzenia.
 • 2018-03-30 12:25 | turpin

  Re:Stypendia 500 plus dla młodych pielęgniarek, czyli pieniądze lepsze i gorsze

  Masowa emigracja polskich pielęgniarek to mit.
  W National Health Service (gdzie zarobki pielęgniarek są całkiem przyzwoite) trudniej o nie, niż o polskich lekarzy.
  Więcej prawdopodobnie właśnie porzuca zawód, stąd i niedobory.