Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

8. Festiwal PERŁA BAROKU - KONCERTY MISTRZÓW. 14-21 CZERWCA 2015

(1)
2015-05-05 22:09 | majasanti
14 czerwca o godz 20.15 Carlos Pinana- znakomity hiszpański gitarzysta flamenco zainauguruje już ósmą edycję festiwalu. Pinana koncertuje na całym świecie. Nazywany jest często nastepcą Paco de Lucia, wydał 6 płyt. Na co dzień występuje z największymi gwiazdami flamenco w Hiszpanii takimi jak: Canizares, Benavent, Jorge Pardo; do jego gitary śpiewała m.in. Estrella Morente, a tańczył Javier de Latorre.
Festiwal PERŁA BAROKU od 2008 r. zaprasza wybitnych artystów różnych gatunków muzyki. Jego popularność przekracza wszelkie normy- dotąd koncerty obejrzało ponad 30tys. ludzi. Koncerty odbywają się w przepięknej bazylice Świętej Trójcy 16km od centrum Warszawy, w Kobyłce. Dzięki Mecenasowi i Sponsorom wstęp na koncerty pozostaje BEZPŁATNY.
Patronat nad tym koncertem objął Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski
STRONA festiwalu:
[link=http://www.BestArtPromotion.com/festiwale[/link]

MECENAS 2015:
AUTO NOBILE – Autoryzowany Dealer Forda


SPONSORZY I PARTNERZY:
El-Trans, PGE dystrybucja o.Warszawa, A.M.M. Mazurek,
Hotel Gregory, Centrum Ogrodnicze Kalisiak,
patronat honorowy nad Festiwalem Perła Baroku:
Arcybiskup Henryk Hoser oraz Burmistrz Robert Roguski
Współfinansowano ze środków Miasta Kobyłka

Współpraca: RMF Classic
Patroni medialni:
magazyn Charaktery, magazyn Top Guitar, magazyn Businesswoman&life, Cogito, Niedziela, Idziemy, Turystyka24.tv,
Radio Warszawa, Radio Fama, Moja Gazeta Regionalna, Fakty wwl.