Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

8.MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PERŁA BAROKU - chillout w znakomitym wydaniu

(2)
2015-05-01 18:44 | majasanti
18 czerwca, podczas 8.Miedzynarodowego Festiwalu PERŁA BAROKU - KONCERTY MISTRZÓW wystąpi zespół BIANCO FIORE. Ten Consort fletów prostych specjalizujący się w wykonawstwie muzyki renesansu i baroku zdobył m.in. GRAND PRIX i trzy złote Harf Eola na ogólnopolskim konkursie Muzyki Dawnej „Schola Cantorum” w Kaliszu, I Nagrode i najwyższe wyróżnienie „Suma cum laude” na Europejskim Festiwalu w Neerpelt w Belgii, I Nagrode na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Muzyki Dawnej w Malborku.

Międzynarodowy Festiwal PERŁA BAROKU od 8 lat zaprasza tylko wybitne indywidualności artystyczne (w tym zdobywców GRAMMY I MIEDEM CLASSICAL AWARD). Spotkamy tam wszystkie style muzyczne, biletów brak, a koncerty odbywają się w przepięknej bazylice16 km od centrum Warszawy (miasteczko Kobyłka). Bazylika nazywana jest PERŁĄ BAROKU NA MAZOWSZU, i to od tego fantastycznego zabytku festiwal wziął swoja nazwę. Minione edycje obejrzało ponad 30tys. ludzi.
Polecamy!! www.BestArtPromotion.com/festiwale

MECENAS 2015:
AUTO NOBILE – Autoryzowany Dealer Forda
SPONSORZY I PARTNERZY:
El-Trans, PGE dystrybucja o.Warszawa, A.M.M. Mazurek,
Hotel Gregory, Centrum Ogrodnicze Kalisiak,
patronat honorowy nad Festiwalem Perła Baroku:
Arcybiskup Henryk Hoser
Burmistrz Robert Roguski
Współfinansowano ze środków Miasta Kobyłka